• Uitgebreid Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeldDetails
    19 apr.Eemdijk VR18+1SVL VR18+119:30veld 1 A
    19 apr.SVL 35+3FC Driebergen 35+120:00veld 1 A
    19 apr.Bunnik '73 35+2SVL 35+220:00veld 1 A - Hoofdveld
    19 apr.HDS 35+3SVL 35+120:00veld 2 B
    19 apr.SVL 35+1Bunnik '73 35+120:30veld 2 B
    19 apr.CDW 35+2SVL 35+220:30veld 1 B
    19 apr.Candia '66 35+2SVL 35+320:30veld 1 B
    19 apr.SVL 35+2HDS 35+121:00veld 1 A
    19 apr.SVL 35+3CDW 35+121:00veld 1 B
    19 apr.Jonathan 35+1SVL 35+121:00veld 2 A
    19 apr.SVL 35+1FC Driebergen 35+221:30veld 2 A
    19 apr.DEV Doorn 35+1SVL 35+322:00veld 1 B
    20 apr.Delta Sports '95 FC JO8-4SVL JO8-108:30veld 5 A1
    20 apr.SVF JO12-1SVL JO12-208:45veld 2 A
    20 apr.SVL JO9-1VRC JO9-609:30veld 1 A1
    20 apr.SVL JO10-1DEV Doorn JO10-109:30veld 1 A2
    20 apr.SVL JO12-1't Goy JO12-210:30veld 1 A
    20 apr.DVSU JO14-3SVL JO14-110:45veld 2-DVSU
    20 apr.SVL VR1FC Driebergen VR111:15veld 2
    20 apr.Candia '66 JO15-1SVL JO15-111:45C.G.J. (Coen) Kuipersveld 3
    20 apr.Jonathan 4SVL 312:00veld 6
    20 apr.SVL 1DVVA csv. 114:30J. (Jessey) van Pinxterenveld 1
    20 apr.IJFC 3SVL 215:30F.J. (Frank) Marissenveld 4-IJFC
    4 mei.Renswoude VR1SVL VR112:00veld 1
    4 mei.FC Aalsmeer 1SVL 114:30veld 1
    4 mei.Jonathan JO14-5SVL JO14-114:30veld 2
    10 mei.SVL 35+3Candia '66 35+219:30veld 1 (Pupillen JO8-JO12) A
    10 mei.FC Driebergen 35+1SVL 35+320:00veld 1 (Pupillen JO8-JO12) B
    10 mei.Bunnik '73 35+1SVL 35+120:00veld 1 A
    10 mei.HDS 35+1SVL 35+220:00veld 1 A
    10 mei.SVL 35+3CDW 35+120:30veld 1 (Pupillen JO8-JO12) B
    10 mei.SVL 35+1Jonathan 35+120:30veld 1 A
    10 mei.SVL 35+2Bunnik '73 35+220:30veld 1 A
    10 mei.CDW 35+2SVL 35+221:00veld 1 B
    10 mei.DEV Doorn 35+1SVL 35+321:30veld 1 (Pupillen JO8-JO12) B
    10 mei.FC Driebergen 35+2SVL 35+121:30veld 1 A
    10 mei.SVL 35+1HDS 35+322:00veld 1 A
    11 mei.Jonathan JO8-6SVL JO8-108:30veld 2 B2
    11 mei.SVL JO14-1S.V. Houten JO14-309:30veld 2
    11 mei.SVL JO9-1DEV Doorn JO9-309:30veld 1 A1
    11 mei.DOVO JO10-6SVL JO10-109:30veld 2-DOVO B1
    11 mei.Merino's de JO12-2SVL JO12-209:45veld 3-Merino's A
    11 mei.SVL JO12-1Vriendenschaar JO12-210:30veld 1 B
    11 mei.Soest SO JO15-2SVL JO15-111:15veld 3-SO Soest
    11 mei.VVZA 2SVL 211:30veld 4
    11 mei.SVL 1Zuidvogels HSV De 114:30veld 1
    11 mei.SVL 3Patria 414:30veld 2
    11 mei.Musketiers VR1SVL VR114:30veld 2-Oranje Wit-Musketiers
    18 mei.SVL 2Baarn sv 212:00veld 1
    18 mei.SVL VR1Patria VR112:00veld 2
    18 mei.SVL 1Woudenberg 114:30veld 1
    25 mei.Delta Sports '95 FC JO12-3SVL JO12-108:45veld 6 A
    25 mei.SVL JO10-1CDW JO10-2JM09:30veld 1 A1
    25 mei.SVL JO8-1Odijk JO8-309:30veld 1 A2
    25 mei.Roda '46 JO9-4SVL JO9-109:30veld 6 A2
    25 mei.SVL JO12-2DEV Doorn JO12-310:30veld 1 A
    25 mei.SVL JO15-1Hooglanderveen JO15-212:00veld 2
    25 mei.Vliegdorp 't vv 2SVL 312:00veld 1
    25 mei.Delta Sports '95 FC JO14-4SVL JO14-113:15veld 6
    25 mei.Meern De 1SVL 114:30veld 1
    29 mei.SVL JO14-1VSC JO14-118:30veld 2
    1 jun.DESTO JO14-4SVL JO14-112:30veld 2
    15 jun.SVL JO14-1VVIJ JO14-409:30veld 1