• Nieuw bij SVL! Volleybal!

  Mooi nieuws. Met als kern Saamhorigheid, Vriendschap en Loyaliteit kan er vanaf september 2020   gevolleybald worden bij SVL.

  Als volleybal afdeling gaan we ook nauw samenwerken met SVL voetbal. Zo worden de wedstrijden en trainingen gespeeld in de sporthal en maken we daarnaast gebruik van de faciliteiten en de kantine van SVL voetbal. Jullie gaan ons dus tegenkomen op het sportpark.

  Het is ons streven om in het eerste seizoen (vanaf september) met minimaal twee damesteams te starten in de Nevobo competitie. 

  Deze teams zullen waarschijnlijk uitkomen in de derde en/of vierde klasse. De thuiswedstrijden vinden plaats op vrijdagavond en zaterdagmiddag in de sporthal in Langbroek. Naast de competitieteams willen we ook plek bieden aan recreatieve en beginnende volleyballers. Deze kunnen trainen en bij voldoende animo deelnemen aan een recreantencompetitie.

  Wil je leren volleyballen of heb je al volleybal ervaring?

  Neem contact op met Corienne via wedstrijdsecretariaat@svl-volleybal.nl

  Het SVL Volleybal bestuur, 

  Maud Kosterman, Jo-Ann van de Lagemaat en Corienne Merkens

  Met een sportieve groet,

  Gerhard Roeterd

  Voorzitter SVL afdeling voetbal

  06-52364449