• SVL VR18+1 vrijdag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. 19:30Eemdijk VR18+1 - SVL VR18+1Sportpark De Vinken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 apr.SVL VR18+1 - Hoogland VR18+24 - 2
  • Poulestanden SVL VR18+1 ( 1e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVL VR18+11190252104227
    2Eemdijk VR18+11162340231720
    3IJsselmeervogels VR18+2116232619720
    4Soest SO VR18+1105142930-116
    5Spakenburg VR18+2103342225-312
    6Hoogland VR18+2103071828-109
    7Austerlitz VR18+1111010860-523
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbertsen, FemkeTeamspeler
    Bol, IndiTeamspeler
    Dam, Teuntje vanTeamspeler
    Doorn, Zoë vanTeamspeler
    Guinée, MaudTeamspeler
    Guinée, NouckTeamspeler
    Heeringen, Fien vanTeamspeler
    Hermsen, AmyTeamspeler
    Hoogendoorn, MarjoleinTeamspeler
    Impelen, Alyssa vanTeamspeler
    Kosterman, RoosTeamspeler
    Ligny, Saira deTeamspeler
    Mackaaij, PatriciaTeamspeler
    Radstaake, LindeTeamspeler
    Resink, PuckTeamspeler
    Rijn, Esmée vanTeamspeler
    Rooijen, Sascha vanTeamspeler
    Schottert, MandyTeamspeler
    Vink, LotteTeamspeler
    Vos, DaniqueTeamspeler
    Vries, Iris deTeamspeler
    Waal, Mirthe deTeamspeler
    Wijman, MarijeTeamspeler
    Zumbrink, FleurTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalbertsen, FemkeOverige stafTeammanager
    Impelen, Alyssa vanOverige stafTeammanager
    Rijn, Esmée vanOverige stafTeammanager
    Rooijen, Sascha vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Eemdijk VR18+1

    VS

    SVL VR18+1

    19 april 202419:30 uur
    Sportpark De Vinken veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVL VR18+1

    238 Vrouwen 18+ Vrijdag Competitievorm7x7

    4,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd