• SVL JO15-1 – HDS JO15-1

  Zaterdag 11 mie 2019.

  Nadat we ons om 11:15 hebben verzameld bij SVL gaan we naar de kleedkamer. Daar heeft het team de opstelling gemaakt en omgekleed. Op naar het veld voor de warming-up en inspelen van de keeper. SVL is er weer klaar voor en we gaan op onze posities staan en de scheids kijkt of iedereen er klaar voor is. Deze geeft het fluit signaal en de wedstrijd is begonnen HDS neemt de aftrap en speelt de bal eerst terug en dan verder naar voren. Zo wordt er lekker over en weer gespeeld en na zo`n 10 minuten spelen komt SVL in het spel. SVL heeft nu het meeste bal bezit en we spelen veel op de helft van HDS. We spelen aanvallend en komen steeds in het strafschop gebied en hebben al de nodige pogingen op het doel gehad. Jammer genoeg net naast of weg gespeeld door de keeper van HDS. Dan in de 20 minuut komt HDS terug van een rebound en lopen snel door naar ons 16 meter gebied. Ze spelen voorbij onze verdedigers en knallen de bal op het doel goal 0 – 1. SVL mag uitnemen en we gaan gelijk weer in de tegen aanval en spelen zo weer over en weer. SVL heeft nog steeds het meeste bal bezit en we hebben weer wat schoten op het doel van HDS geschoten. Helaas ze gingen er weer net niet in en dan klinkt het fluit signaal en de eerste helft is gespeeld. Even wat drinken en gevraagd hoe het gaat nog wat tips gegeven en SVL is er weer klaar voor. We staan weer op onze posities en wachten op de scheidsrechter deze geeft het fluitsignaal en de tweede helft is begonnen SVL neemt uit en we spelen de bal gelijk weer lekker rond. We spelen lekker aanvallend en spelen weer veel op de helft van HDS. Maar HDS weet een gaatje in de verdediging te vinden en komen voor het doel. Ze schieten op het doel en goal 0 -2 voor HDS kop op SVL we kunnen het. SVL neemt uit en we gaan gelijk weer in de tegen aanval we spelen de bal weer rond. En dan na zo`n 20 minuten spelen neemt HDS de overhand en spelen aanvallend naar SVL. Dan heeft HDS de bal en spelen via de linkerkant van het veld verder naar voren en komen ons 16 metergebied in en er word een overtreding gemaakt en de bal moet op de stip. HDS staat achter de bal en schiet op het doel goal 0 – 3. SVL neemt weer uit en we gaan gelijk weer in de aanval we spelen de bal weer goed rond en komen steeds, weer in het 16 meter gebied van HDS met wat pogingen op het doel maar mag niet baten. Dan klinkt het fluit signaal en de wedstrijd is gespeeld helaas niet gewonnen maar wel lekker gespeeld. Nog even handen schudden en dan douche nog even gezongen voor de jarige.

  De foto`s staan weer op de website.
  Tot dinsdag bij de wedstrijd uit tegen VVZA.

  Met Sportieve Groet,
  Pascal van Scharenburg
  Een van de leiding van JO15-1
  1