• SVL haalt drie versterkingen binnen voor nieuw seizoen

    SVL heeft de selectie voor het komende seizoen versterkt met drie nieuwe spelers. De club is verheugd dat Jim Hogervorst, Casper van Rooijen en Luuk van Maanen zich komend seizoen in het wit-blauw zullen laten zien.

    Jim Hogervorst (22) komt over van LRC Leerdam, dat uitkomt in de 4e divisie. Jim stond al langere tijd op de scoutinglijst van SVL, maar vorig seizoen viste de club nog achter het net toen hij de overstap naar LRC maakte. Eerder speelde Jim drie jaar met veel succes bij EDO uit Utrecht. Hij is een creatieve middenvelder met veel spelinzicht en een uitstekend schot en wordt gezien als een belangrijke versterking voor het middenveld van SVL.

    De tweede aanwinst is Casper van Rooijen (22), afkomstig van 2e klasser Montoort. Casper heeft een sterke en veelzijdige voetbalachtergrond. Hij speelde eerder voor Hercules en doorliep de jeugdopleiding van profclub FC Utrecht. Daarnaast deed hij internationale ervaring op in de Verenigde Staten, waar hij een periode collegevoetbal speelde. Casper is multifunctioneel inzetbaar en kan zowel in de aanval als op het middenveld uit de voeten, wat hem extra waardevol maakt voor de selectie.

    De derde nieuwe speler is Luuk van Maanen (21), die overkomt van TEC Tiel. Luuk wil bij SVL nadrukkelijk voor zijn kansen gaan en zich verder ontwikkelen. Dit seizoen draaide hij mee in de voorbereiding met TEC Tiel 1 en speelde hij vervolgens voornamelijk zijn wedstrijden bij de O23 van de club uit Tiel. SVL ziet in Luuk een verdediger met veel potentie voor de toekomst.

    SVL kijkt met vertrouwen uit naar de samenwerking met deze drie nieuwe spelers en met de nieuwe hoofdtrainer Mitch Maas, en ziet het nieuwe seizoen met enthousiasme tegemoet.

     

    De komende weken presenteren we nog aantal nieuwe spelers die komende seizoen bij SVL komen voetballen.