• Mededeling van het bestuur: Corona

  Beste SVL’ers

  In Nederland en dus ook in onze gemeente wordt het Corona virus steeds meer het gesprek van de dag. Een van de gevolgen kunnen we nu al zien. De wedstrijd van SVL 1 tegen het Brabantse GRC 14 is afgelast.

  Als bestuur volgen wij de diverse ontwikkelingen op de voet. Wij bereiden ons voor op verschillende  scenario’s. Wij volgen hierbij de richtlijnen van het RIVM en de KNVB.

  Wij willen iedereen verzoeken om bij zorgen, twijfels of vragen contact op te nemen met het bestuur Wij kunnen dan op basis van de laatste informatie en richtlijnen reageren en waar nodig passende maatregelen en beslissingen nemen.

  ·         Wij blijven jullie vanuit het bestuur op de hoogte houden en informeren over de stand van zaken en eventuele maatregelen. Wij willen voorkomen, dat door onjuiste of onvolledige informatie onnodig verwarring en ongerustheid ontstaat.

  Op dit moment is er geen reden voor paniek.

   

  Vriendelijke groet,

  Het bestuur

  Met een sportieve groet,

  Gerhard Roeterd

  Voorzitter SVL afdeling voetbal

  06-52364449

   

  Sport Vereniging Langbroek
  Afdeling voetbal