• Jens van Doorn naar SVL

  SVL heeft zich voor komend seizoen versterkt met Jens van Doorn. De 20-jarige inwoner van Wijk bij Duurstede komt over van CDW. Hij heeft zich het afgelopen jaar onder leiding van oud-SVL trainer Maurice Pot goed ontwikkeld als buitenspeler. 

  Jens acht zichzelf rijp voor een stap omhoog en wil deze bij SVL graag maken. Jens heeft een keer meegetraind en een goede indruk achtergelaten bij trainer Aad van de Berg. 

  Jens speelt dit seizoen samen met zijn teamgenoten van CDW een sterk seizoen. In de 3e klasse strijden ze met drie andere teams om de titel. Met de komst van Jens is de laatste van de zes beschikbare plaatsen ingevuld en is de selectie compleet voor komend seizoen. 

   

  Met sportieve groet, 

  Martijn Verkerk

  Technische Zaken SVL

   

       Sport Vereniging Langbroek
       Afdeling voetbal

       www.svl-voetbal.nl