• Info zaterdag 11 juli, belangrijk!

  Beste SVL’ers,

  Zaterdag staat de oefenwedstrijd SVL1 - Valleivogels 1 op het programma. Normaal gesproken zouden we er met zijn allen een gezellige activiteit met liefst zoveel mogelijk  toeschouwers van maken. Helaas hebben we in deze “Corona-tijd” te maken met een aantal richtlijnen, maatregelen en beperkingen. Als bestuur hebben we vanmiddag overleg gehad met vertegenwoordigers van de Gemeente en politie/boa’s.

  Daar is concreet een aantal regels en beperkingen uit voortgekomen:

  • Gezien de grootte van ons sportpark en de aanwezigheid van andere sporters mogen wij voor de voetbalwedstrijd niet meer dan 200 toeschouwers toelaten op het sportpark;
  • Leden van SVL en seizoenkaarthouders hebben eerder toegang tot het sportpark. Overige bezoekers mogen vanaf 14.00 uur het sportpark op tot het maximale aantal van 200. Hier zal toezicht op worden gehouden;
  • De kantine is tijdens de wedstrijd niet open en na de wedstrijd uitsluitend toegankelijk voor SVL leden. Inclusief balkon hebben we een maximale capaciteit van 84 bezoekers. Tijdens de wedstrijd zijn er een paar uitgiftepunten geopend voor koffie, thee en fris;
  • Op het sportpark gelden de protocollen van het RIVM, het Ministerie van VWS en SVL;
  • Politie en BOA’s komen zaterdag op het sportpark toezien op naleving van deze regels.

  SVL’ers, kom dus op tijd. Als het maximum aantal toeschouwers is bereikt, gaat het hek onherroepelijk dicht. Let verder op de 1,5 meter afstand en houd je aan de Corona regels. Heb je de bekende klachten, blijf dan thuis. Wij vragen nadrukkelijk aan iedereen om mee te werken om er een mooie middag van te maken.

  Bij overtreding van de regels, krijgen we te maken met sancties die direct gevolgen kunnen hebben voor het doorgaan van de wedstrijd en op langere termijn consequenties kunnen hebben voor de hele afdeling Voetbal.

  Uiteraard vinden wij het jammer, dat dit de voorwaarden zijn, waaronder er gevoetbald mag worden. Helaas worden we daar door deze bijzondere omstandigheden toe gedwongen.

  Wij vragen jullie nogmaals medewerking en begrip voor de situatie.

  Het bestuur