• Het gaat weer beginnen

    Het zag er verrassend goed uit, de eerste blik op de vernieuwde groep van het eerste. Het zal niet het minst gekomen zijn door de aanvulling van een zestal nieuwe gezichten waarvan de oudste nog maar net drieëntwintig is, maar de oude getrouwen leken ook te blaken van enthousiasme bij deze eerste training, wat verraadde dat zij blij waren weer aan de bal te mogen.

    Met z’n drieëntwintig beginnen zij aan een nieuw seizoen en de komende competitie lijkt op voorhand al een welkome uitdaging. De aanstaande oefenwedstrijden, en die van de bekerwedstrijden, zullen duidelijk moeten maken welke spelers het eerst in aanmerking zullen komen om de basis te gaan vormen en dat is op zich al een wedstrijd tussen de spelers zelf want ze willen natuurlijk allemaal. Het zal de staf en de trainers hopelijk veel hoofdbrekens gaan bezorgen om keuzes te maken.

    Wij aan de zijlijn zien het met spanning tegemoet en wensen iedereen die er een steentje aan kunnen of moeten bijdragen veel succes toe.

    Thijs