• Balsponsors SVL seizoen 2017-2018

    Datum  Tegenstander Sponsor 1 Website Sponsor 2 Website
    29-sep WNC Smaragd wijnen  www.smaragdwijnen.nl    
    13-okt Sportlust '46 Kapsalon Aline www.kapsalonaline.nl    
    27-okt Nieuw Lekkerland Ecotools.nl www.ecotools.nl    
    17-nov Montfoort TB24 Eventsupport www.tb24.nl Damen & van Leeuwen www.damenenvanleeuwen.nl
    24-nov vv Sliedrecht Rabobank kromme Rijnstreek www.rabobank.nl/krs     Rene Budding Beregeningen www.renebuddingberegeningen.nl
    8-dec VVGZ van Leeuwen Kaas www.vanleeuwenkaas.nl In Out Schilderwerken Doorn www.insout.nl
    19-jan Heerjansdam Ortholab www.ortholab.nl Bouwbedrijf M. Schinkel www.mschinkel.nl
    26-jan GRC-14 Administratiekantoor C. de Bruijn www.chrisdebruijn.nl De Veldpoort eten en drinken www.develdpoort.nl
    9-feb Geinoord Nieuwegein Metselbedrijf van Doorn   Jansen Timmerwerk & Interieur  
    9-mrt GJS Hoogland Bestratingen www.hooglandbestratingen.nl Merkens hoveniers www.merkenshoveniers.nl
    6-apr Oranje Wit Rijnheuvel Advies www.rijnheuveladvies.nl Rijschool Raymond Roeten www.rroeten.nl
    20-apr Almkerk Omnia reclame www.omniareclame.nl Bankjeopmaat.nl www.bankjeopmaat.nl
    18-mei LRC Autobedrijf Imminkhuizen www.autobedrijfimminkhuizen.nl Installatiebedrijf Kruit  www.installatiebedrijfkruit.nl